אימון אישי

המקום שלך להשקיע בך

אימון הוא תהליך ממוקד הבא לסייע לך להשיג מטרה ספציפית, מוגדרת וממוקדת אותה הגדרת בראשית התהליך. אם המטרה לא ברורה או לא מובהקת – נגדיר אותה יחד.

אני עובדת בגישת ה -NLP בשילוב פרקטיקות וטכניקות המושתתות על עולם הפסיכולוגיה החיובית.

 אימון אישי

תהליכי אימון באים לסייע לאנשים אשר נמצאים בצמתי קבלת החלטות בחייהם, חווים אתגרים, קשיים, מורכבויות, או חשים כי הגיעו למבוי סתום בתחומי החיים השונים, כגון קריירה, חיי משפחה, לימודים, יחסים בני בני זוג, יחסים עם ילדים / מתבגרים.

אני מאמנת אנשים פרטיים וכן משמשת כ"מאמנת הבית" במספר ארגונים וחברות, ומעבירה תהליכי אימון למנהלים החל מדרג הביניים ומעלה.

אני מאמינה שהתשובות נמצאות אצל האדם היושב מולי. לעתים הן סמויות מן העין ויש צורך במיקוד וחידוד להעלות אותן מהלא מודע למודעות.

זה התפקיד שלי – אני בעיקר שואלת שאלות.

 

ניתן להשתמש במטפורה-

מגדלור, מצפן ופנס.

לכל אחד יש את המטרה הכללית בחיים שלו, המאוויים והרצונות  – מגדלור. במקרים רבים המגדלור מאיר בחוזקה ומושך אותנו אליו. לפעמים קו האור מקוטע, אינו חודר את הערפל. אני פה כדי להזיז את העננים.

לכל אחד יש ערכים ואמונות בהם הוא מחזיק, אמונות מקדמות ואמונות מגבילות, לעתים האמונות כל כך מושרשות שהן כבר הפכו להרגלים. הערכים והאמונות הללו הן שמנתבות לנו את הדרך – המצפן. התפקיד שלי הוא לכייל את המצפן. להראות ולחשוף את החסמים וההרגלים הללו שלעתים כל כך קרובות מפריעים להתקדמות שלנו.

ויש את הפעולות היומיומיות, הצעדים הקטנים שמובילים אותנו באופן עקבי – הפנס. אני פה כדי ללמד אותך איך להחזיק את הפנס, לבדוק מהן הפעולות המיידיות אותן צריך לבצע כדי לכוון את תאורת הדרך לכיוון המגדלור, בהתאם לערכים שנותן המצפן האישי שלך.

אני גם מספקת את הסוללות לפנס, את המוטיבציה לעשייה ולתנועה קדימה.

 

תהליך האימון הוא קצר יחסית, בין 10 ל- 15 פגישות, תלוי באדם ובנושא עליו הוא מתאמן. כל תהליך שונה, אידיוידואלי, מרתק ומסקרן. אשמח להושיט לך יד ולצאת איתך לדרך.

 

 

NLP

גישת ה-NLP נכנסה לחיים בשנת 2012 ומאז אני יכולה להגיד שחיי השתנו.

אני משלבת את ה-NLP בכל אחד מתחומי חיי האישיים והמקצועיים ומאמינה שכל אדם שנחשף לתכני הגישה, בין אם בטיפול, אימון או הנחיה פרטנית ובין אם במסגרת לימודית, חייו יהפכו טובים יותר.

אני NLP  טריינר, מה שאומר שאני מוסמכת להסמיך נלפיסטים. לפרטים על קורס NLP

ההסמכה שלי הינה מטעם מרכז מטרות בכפר סבא והארגון הבינלאומי NLP IN.  

מאז שנת 2016 אני מלמדת קורסי NLP להסמכה במכללת כרכור לרפואה משלימה והחל מנובמבר 2019 אלמד גם בכפר סבא. 

במשך שנים רבות הייתי מעורבת בתהליכי הדרכה, פיתוח צוותים ובניית הכשרות, עסקתי רבות בקשרים בינלאומיים בין ארגונים שונים, ומעל הכל – קשרים בין אנשים.

 

הכשרה

 

  • תואר ראשון במשאבי אנוש, אוניברסיטת חיפה.
  • תואר ראשון בהיסטוריה של עם ישראל, אוניברסיטת חיפה.
  • – אימון אישי וקבוצתי, אוניברסיטת חיפה.
  • – NLP Practitioner, מרכז "מטרות", כפר סבא.
  • – NLP Master, מרכז "מטרות", כפר סבא.
  • – NLP Trainer, מרכז "מטרות", כפר סבא.
  • – לימודי תעודה בפסיכולוגיה חיובית מאוניברסיטת צפון קרולינה.

המלצות לקוחות

THANK YOU, Hadas Wilf
".Gandhi said, “A man is but the product of his thoughts what he thinks, he becomes
I would not be where I am today… just two short months ago – I could not run 20 seconds without stopping
today I can run 6 K … without stopping…
YES I did it – BUT
I did it because you BELIEVED in me and COACHED me to move forward by leaps and bounds
,A Heartfelt Thank you is not enough … but it is all that I have
with respect

A

הדס יקירתי,
אני רוצה לספר לך, לכל מכרייך ומקורבייך, ולכל מי שמוכן לשמוע, כמה עזרת לי.
שאלת שאלות קשות, הכרחת אותי להתאמץ, לא ויתרת לי לרגע – ועל כל אילו אני מודה לך. עזרת לי למצוא בעצמי את התשובות שהתחבאו, לנסח את התובנות, לראות בבהירות מהו הצעד הבא.
הרווחתי את עצמי, ועוד חברה. והחלק הכי טוב: למרות שרשמית התהליך הסתיים, רק הידיעה שאת עוד קרובה, ומזומנת לכל שאלה או התייעצות – מקילה את ההתמודדות.
אני בטוחה שכל הבאים שיעברו אימון אצלך יחושו את אותה חווייה מעצימה.
במלוא ההערכה והחיבה.

ש.

הדס,
הגעתי אלייך, שבורה, כואבת ומותשת מהניסיון למצוא דרך לאושר שלי.
היה לי קשה להאמין שישנה דרך כזו, ושאם היא קיימת, אוכל לצעוד בה בבטחה.
השכלת לנתח אותי ואת המצב בצורה כל כך מדויקת, בעדינות וברגישות אך בלי הנחות וליוות אותי יד ביד, צעד אחרי צעד עד ששבתי ללכת, לצעוד בדרך ומי היה מאמין אפילו לרוץ בה. הדרך לא היתה קלה, היו בה ירידות חדות, קשות ומפחידות, ואת תמיד היית שם לצידי. מדייקת את הדברים, נותנת את העצה הנכונה, את הזוית הנוספת להסתכל על הדברים, מקרינה כל כך הרבה אופטימיות והבנה.

ש.

הדס, אחרי הרבה שנים שניסיתי להבין, להקשיב ולחפש דרך, הגעתי אליך. עם הרבה הבנות ותובנות על עצמי ועל חיי אך בלי יכולת ליישם אותן ולהתמודד איתן פנים מול פנים. בזכותך, בתהליך מאד מוגדר ומדויק של מספר פגישות, עזרת לי למצוא את הדרך שלי אל החופש הפנימי והאושר שכל כך חיפשתי. תודה. תודה. תודה.

 

 

ד.

תהליך האימון הינו תהליך פיתוח אישי המאפשר עבודה על יעדים שאנו בוחרים להציב בחיים. התהליך ממוקד מטרה ומאוד יעיל. בוחרים מטרה בתחילת האימון ואליה מכוונים לאורך כל הדרך. לעומת שיטות שונות – אני מאוד נהניתי מהמשימות הקונקרטיות שמקבלים – מה שמאפשר לך להתקדם ממפגש למפגש ולהישאר חיוני בתהליך.

 

ר.

האימון אצל הדס היה חוויתי ומשמעותי. החיבור שנוצר היה מיידי. למדתי דרך האימון רבות על עצמי וקיבלתי כלים חדשים ורבים להתמודדות עם היעדים שהצבתי לעצמי בהתחלה. עשיתי תהליך גדול באימון והיום אני מרגישה ורואה תוצאות ברורות וגם כאלה שעוד יהיו בהמשך.
אני ממליצה לכל אחד לעבור תהליך אימון שכזה. זוהי דרך מצויינת ללמוד על עצמנו ולרכוש כלים אשר יסייעו לנו בכל דבר אשר נפגוש בחיים ובמה שאנחנו נבחר להתמקד.
בשבילי – זה פשוט היה סיפור הצלחה…
בהצלחה!

נ.

רוצה עוד פרטים? לבדוק מה מתאים לך בדיוק?

שדה חדשה

שדה חדשה

 שמחה לראות אתכם אצלי באתר

 

רוצים להשאר מעודכנים?

לדעת ראשונים על קורסים, הכשרות ומחירים מיוחדים?

תשמחו להיות הראשונים לקרוא פוסטים חדשים בבלוג?

אני מזמינה אתכם להרשם לקבלת עדכונים מהאתר.

אני שולחת עדכון בין פעם לפעמיים בחודש.

ובנוסף, תקבלו שני קבצים להורדה: רשימות TO DO ו-10 טיפים לעסק אפקטיבי

כמובן שמתחייבת לא להעביר את הפרטים שלכם לאף גורם. 

נרשמת בהצלחה!